Finans Dünyası için En Güvenilir Çözüm

Finans Dünyası için Bilgisayar Çözümleri

Finans Dünyası için En Güvenilir Çözüm

Günümüzün global finansal pazarlarında daha hızlı ve daha iyi karar verebilmenin önemi her zamankinden daha fazla. Finansal trader ve analistler yüksek hacimli ve yüksek değerli işlemleri yönetirken, teknoloji, performans ve güvenilirliğin en üst düzeyine en uygun fiyatlarla ulaşmak istiyor.  HP iş istasyonları  finansal hizmet sektörünün özel ihtiyaçları göz önüne alınarak dünyanın en önde gelen finansal kurumlarıyla iş birliği yapılarak tasarlanıyor.

Tamamen yeni baştan dizayn edilen HP Z serisi iş istasyonları; inovasyon, performans ve  güvenilirliği bir üst seviyeye taşırken, IT yöneticileri ve finans sektörü profesyonelleri için yatırımın geri dönüşünü sağlayacak en akılcı çözümü sunuyor.

HP iş istasyonları ile yüksek performanslı grafik kartları kullanarak 8 adete kadar ekran bağlayın, istediğiniz kadar pencere açın. Intel’in Xeon serisi işlemcileriyle normal bilgisayarların ulaşamayacağı hızlara ulaşın. Diğer bilgisayarlardan farklı olarak ECC bellek kullanıldığından sisteminiz  kilitlenmez, donmaz, 7×24 hiç kapanmadan aynı yüksek performansla çalışır.