Yeni HP Z 4. Nesil Masa Üstü İş İstasyonları Satışa Sunuldu

Yeni HP Z8, Z6, Z4; Z31x ve Z27n Monitörler

Yeni HP Z 4. Nesil Masa Üstü İş İstasyonları Satışa Sunuldu

Yeni HP Z İş İstasyonları,  hayalerinizin ötesinde etkili bir performans sunuyor. Sunucu sınıfı işlemciler ve 3 Boyutlu grafik özellikleri Premiere Pro, CATIA ve ANSYS gibi uygulamaların sınırlarını genişletiyor. Bütün bu uygulamalar ve daha birçokları kutudan çıktığı an hiç kesintisiz çalışabilmesi için test edilip sertifikalandırılıyor.

İnovasyon ve Tasarım

Yeni kule tipi Z serisi iş istasyonlarının her santimi, inovasyon liderleri tarafından arzu edilen üstün güç, stil ve ilham vermek için özenle yeniden tasarlandı.

Kolay yükseltme için kasanın içine alet kullanmadan ve zorluk çekmeden erişebilirsiniz. Aerodinamik hava akışı, bilgisayarınızın ısınmadan ve sessizce çalışmasını sağlıyor.

HP’nin 4. Jenerasyon (G4) İş İstasyonları, % 20 performans artışı ile de artan performans ihtiyaçlarına çözüm getiriyor.

  • Toplam 56 çekirdek (Z8, Z6) ve 3 TB’a kadar bellek (Z8) destekleyen çift Intel® Xeon® işlemcili konfigürasyonlarını yeni nesil grafik kartları ve çok çeşitli donanımları ekleyerek ihtiyaç duyulan çalışma ortamı kolaylıkla yaratılabiliyor.
  • Thunderbolt ™ 3 ve çift 1 GbE bağlantı noktaları (Z4, Z6, Z8) yüksek bant genişliğinde veri ve görüntü transferi imkanı sunuyor.

Kesintisiz Güç

HP Z8 G4 İş İstasyonu 3D simülasyonlar veya görsel efektler,  HP Z6 G4 İş İstasyonu da tasarım, görselleştirme gibi grafik yoğun çalışmalar sırasında kesintisiz performans sunuyor.

HP Z4 G4 İş İstasyonu yeni nesil akustik tasarımı ile sessiz bir performans ortamı sağlıyor. Çok çekirdekli yüksek frekanslı işlemci seçenekleri ile 3D CAD ve diğer işler rahatlıkla yapılabiliyor.

Dünyanın  En Güvenli İş İstayonları

HP Client Security Suite ve müdahale algılama özelliğiyle sektördeki kendi kendini onaran ilk BIOS yazılımı olan HP Sure Start gibi güvenlik yazılımları ile aygıtınızın, kimlik bilgilerinizin ve verilerinizin korunduğundan emin olabilirsiniz.